Hledání

Přihlášení

Home arrow Fórum
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>
AAD - 01. 10. 2008 09:07 Skáče tu někdo bez AAD? Mně to vysloveně připadá jako hazard, třeba je na to ale i jinej pohled. Zaslechl jsem, že v některých zemích není AAD nařízené ani pro tandemy a to mi hlava nebere...
Na vlastní oči jsem viděl jak to jednomu zachránilo život. Sledovat otevírání padáku 300m nad zemí je docela "zážitek".
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 01. 10. 2008 10:41 Mluvil jsem jednou na Moravě s nějakým starším skokanem a vyslechl jsem od něj názor, že "AAD je jenom výmysl, já si přece dokážu otevřít záložák sám. Skákali jsme bez toho celý život a taky jsme bez toho byli živi."
K tomu asi nezbývá než dodat: někteří...
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 01. 10. 2008 12:50 Nemusime chodit ani tak daleko. Letos v lete jsem mluvil s clovekem, ktery mel cca 60 seskoku. A argumentoval tim, ze jeho bratr ma 900 a jeho otec mel 2500 seskoku a oba skacou bez AAD. Proto i on, protoze jim naprosto duveruje, skace bez AAD. Ac se to zda nepravdepodobne, tak teprve po moji intervenci ho opakovane nepustili bez AAD do letadla.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 01. 10. 2008 13:55 no jsou takoví co se k tomu staví třeba tak že mají mpad, ale tvrdí stejně je to krám co nefunguje ani to nezapínam, je to lepší než by mi to střelilo založák do hlavního padáku
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 01. 10. 2008 14:11 Proč ti lidé dávají tolik peněz za "krám", který pak stejně ani nezapínají? Předpokládám, že to jsou majitelé kategorií, které jim umožňují seskoky bez AAD - pak nechápu důvod nákupu.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 01. 10. 2008 18:29 předpokládám že to koupil vyhodně s padákem, už si nepamatuju ani kdo a kde mi to říkal, ale nekecám že je to pravda, stejně bych nechtěl vidět přístání na záložáku bez možnosti to řídit.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 01. 10. 2008 22:24 Jako zacatecnik jsem si precetl samozrejme vsechny reporty z nehod tady ci na dropzone a vylozene mi tim padem prijde, ze lidi bez AAD padaji jak mouchy

Ja vim, ze toho zase tolik neni, ale kdyz si to prectete v kuse...
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 02. 10. 2008 16:37 Když má někdo C a x000, tak může argumentovat. Ale se 60 seskoky ?! Tohle mě docela mrazí. Obzvláště za řídícího a jeho instruktora...
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 04. 10. 2008 21:31 AAD si myslím není otázka počtu seskoků.Když z nějakýho důvodu člověk nemůže otevřít padák,tak je úplně jedno kolik má.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:AAD - 04. 10. 2008 22:09 SBINDA> muzes mit x000 seskoku, ale odhoz bude pak tvuj prvni a nevis jak budes ve stresu reagovat. slysel jsem o zene z CR, co skakala v reprezentaci, mela x000 seskoku a pri zavade si misto odhozu jen sundala prilbu a rukavice ;o|

Příspěvek editován: VasekB, v: 04. 10. 2008 22:10
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>