Hledání

Přihlášení

Home arrow Fórum
postroj padak - 23. 09. 2017 19:46 Chci si koupit novy komplet-do tet jsem pujcoval , predctava je asi 40 seskoku /rok. velikost padaku +- 190, kazdopadne chci vse nove,jde mi o kvalitu vahu a bezpečnost ! mam nejake doporuceni postroj vector a padak pd sabre2 190 a založak pd optimum reserve 176. MARS mi všichni rozmlouvaji libilo se mi že je to v cz ale...
muzu poprosit o nejake nazory a vyjadřeni. U padaku mi jde hlavne o bezpecny let a pristani a měkke otvirani z volneho padu. Dekuji Martin
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:postroj padak - 23. 09. 2017 21:58 Ahoj,
pokud neresis cenu, s Vectorem chybu neudelas. Zalozni padak - ok, optimum je dobrej padak - tam neni moc co vybirat. Pristroj cypres. Z toho, co pises ohledne velikosti hl. padaku predpokladam, ze jsi student - doporucim Skyhook (doufam, ze neotevru diskusi ohledne RSL, notabene u studentu).

Hlavni padak - mne treba Sabre vubec nenadchl. Ale ani neurazil Urcite existujou i lepsi padaky. Idealne, kdyby ses snazil si popujcovat od kamosu na letisti co nejvice typu (ve vhodnych velikostech), aby sis mohl vybrat.

Mimochodem - vyhrala jsem letos Gift certifikate na 500 US na hlavni padak od Aerodyne. Je platny do 10.11.17. Premejslela jsem, ze od nich vezmu Pilota 190 pro moje studenty, protoze to je krasnej prechodovej padak pro studenty po vycviku (coz by asi bylo to, co mozna hledas, mrkni na to na jejich webu: https://www.flyaerodyne.com/canopies/pilot/).

Prijde mi amoralni ten certifikat prodavat, kdyz jsem ho vyhrala, ale zadarmo ho taky dat nechci. Tak jestli o nej mas zajem a presvedcis mne, ze ti ho mam dat, nebo jestli o nej ma tady nekdo z ctenaru zajem, nebo mate nekdo neco na vymenu, co by mne potesilo, ozvete se na mail urikova@volny.cz :-D

A jeste bych ti napsala asi tohle: pri 40 skocich za rok se pohybujes na hrane (spis pod hranou) toho, ze se ti moc nevyplati vlastni komplet porizovat. Nevim, kde skaces, ale bezna cena za pujceni kompletu je 200-300 za seskok (krome Klatov, tam je to drazsi) a kdyz zapocitas servisy, baleni, pojisteni atp., tak se ti to moc nerentuje. Plus se s tim musis tahat na letiste a bat se o nej, aby ti ho nekdo neukradnul. Tim nechci rict, ze si nemas kupovat svuj padak. Tim chci rict, ze mas skakat vic

Hanka
http://AFFcentrum.cz
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Re:postroj padak - 24. 09. 2017 13:29 musim ješte dodat že mam 70 kg vyska 185
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.